رامک

درباره رامک

شرکت فرآورده های لبنی رامک یکی از بزرگترین کارخانجات تولید محصولات لبنی در ایران می باشد که در سال 1374 در شیراز افتتاح گردید. این شرکت طی دوران فعالیت خود موفق شده است خطوط متعددی جهت تولید محصولات متنوع لبنی را راه اندازی نماید. در حال حاضر انواع ماست (کم چرب، پر چرب، همزده، پروبیوتیک، موسیر، سنتی)، دوغ بطر (بدون گاز و گازدار) لیوانی و کیسه ای، خامه های استریل و فراپاستوریزه (ESL) ساده و طعم دار، انواع کره، پنیر (سفید، بف، پاکتی، خامه ای ساده و طعم دار، پروسس، محلی، لبنه، 2 ژو، دیلایت، لاکتیکی، لیقوان، پیتزا)، کشک، شیر استریل و فرا پاستوریزه (ESL) ساده و طعم دار، انواع پودر شیر خشک، پودر پنیر و آب پنیر در این شرکت تولید می گردد.
استفاده از مواد اولیه و لوازم بسته بندی مناسب، ماشین آلات خودکار پیشرفته و به روز، دانش فنی و نیروهای متخصص باعث گردیده تا محصولات تولیدی این شرکت در بازار رقابت از امتیازات ویژه برخوردار گشته و در سطح کشور سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.

شعار اصلی شرکت رامک، دوست بزرگ و کوچک است و در همین راستا به عنوان دوست واقعی مصرف کنندگان، محصولات لبنی طبیعی و سالم را تولید می نماید.


ماموریت ما

ما در رامک بر این باوریم که یکی از اساسی ترین عوامل اثرگذار در تحقق زندگی سالم و ایده آل که حق همه ی افراد جامعه است مواد غذایی و نوشیدنی سالم و خوشمزه می باشد. این موضوع، اصلی ترین دلیلی است که موجب شده عرضه ی محصولات لبنی سالم و خوشمزه که طبیعی، مغذی و به دور از هرگونه ترکیبات مصنوعی است تمام توجه و تمرکز کسب و کار روزانه ی ما را به خود اختصاص دهد.
بر این اساس، با تشویق، حمایت و به کارگیری علوم مختلف و توسعه ی همکاری با متخصصان علوم تغذیه و سایر انجمن های علمی، در جهت بهبود خواص سلامتی بخش محصولات خود، تلاش و سرمایه گذاری کرده ایم.ما بر این اندیشه استوار و ثابت قدم هستیم که مسئولیت ما از این نیز فراتر می باشد؛ به همین دلیل با تدارک محیط شغلی مناسب و سالم و پرداخت حقوق و مزایای منصفانه از سلامتی کارکنان و خانواده هایشان حمایت می کنیم.

پیشینه ما
شرکت فرآورده های لبنی رامک تولیدکننده انواع محصولات لبنی و یکی از بزرگترین زیرمجموعه های هلدینگ دلتا در ایران می باشد که در سال ۱۳۶۹ توسط خانواده نصیری در استان فارس و شهر شیراز تاسیس شد و امروزه با گسترش روز افزون فعالیت به عنوان یک برند ملی شناخته شده و در بیش از ۲۰ شهر ایران دارای شعبه می باشد.

  آدرس دفتر مرکزی:
بلوار زند خیابان فلسطین تقاطع اردیبهشت ساختمان دلتا طبقه دو
تلفن : ۰۷۱۳۲۳۴۸۶۸۲ | ۰۷۱۳۲۳۴۸۶۸۱

اطلاعات تماس ارتباط با مشتری:
آدرس :شیراز- کیلومتر پنج جاده شیراز بوشهر- دفتر بازاریابی
تلفن : ۰۷۱۳۲۸۴۸۴۸۴

اطلاعات کارخانه:
آدرس : کیلومتر ۲۰ جاده شیراز بوشهر
تلفن : ۰۷۱۳۲۳۴۸۶۸۲ | ۰۷۱۳۲۳۴۸۶۸۱

  ایمیل: info@ramakdairy.com

  شماره های تماس:

  • ۰۷۱۳۲۳۴۸۶۸۲ | ۰۷۱۳۲۳۴۸۶۸۱

  وب سایت: WWW.ramakdairy.com

  نوع کسب و کار: تامین کننده

شبکه های اجتماعی