سانال آذر

درباره سانال آذر

شرکت سانال آذر تبریز در سال ۱۳۸۲ با هدف تولید انواع عایق های رطوبتی و مصالح ساختمانی مطابق با استاندارد های روز دنیا در شهرک ایت الله هاشمی رفسنجانی (شهرک تخصصی صنایع ساختمانی) تاسیس گردید. از آغاز با تامین مواد اولیه مرغوب ورعایت کامل اصول کنترل کیفی و با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان بر هدف آسایش و اعتماد مصرف کنندگان متمرکز بوده است.
شرکت سانال آذر تبریز از آغاز تولید و دریافت پروانه بهره برداری با بهره گیری از منابع انسانی مجرب تحت نظر استاندارد های روز جهانی اقدام به احداث مجتمع تولیدی و تجهیز خط تولید تمام اتومات نمود.
این مجموعه از آغاز کار،سعی بر تولید محصولی بر پایه اصول علمی،بهترین کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین دلیل با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد.
بنيانگذاران اين شركت با اعتقاد به اصل مشتری مداري و با تكيه بر تجربيات ارزشمند خود، راه خدمت بيشتر به جامعه مديريت كشور را فراهم نمودند.عزم و اراده هیئت مدیره سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید.

  تبریز، شهرک صنایع ساختمانی، خیابان صنعت ۳، نبش خیابان ۱۱
دفتر تبریز : چهارراه بهشتی (منصور سابق ) برج ابریشم، طبقه ۵، واحد ۶

  ایمیل: info@ayeg.ir

  شماره های تماس:

  • ۰۴۱۴۲۵۴۴۶۲۲ | ۰۴۱۴۲۵۴۴۶۰۰ | ۰۴۱۳۵۵۹۵۲۸۷ | ۰۴۱۳۵۵۹۵۷۶۶

  وب سایت: ayeg.ir

شبکه های اجتماعی