طاهر شیمی

درباره طاهر شیمی

شرکت طاهر شیمی در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های فرآیند تولید مواد شیمیایی سازگار با محیط زیست و معدنی، تصفویه آب و پساب، بازیافت مواد پلیمری، لجن نفتی و مواد آلی-معدنی با سیستم کوپیرولیز با کارایی بالا، ساخت سیستم تولید انواع هیدروکن سوختی، الکل اتانول، کربن بلک، بیوچار و ... فعالیت می نماید.


شرکت طاهر شیمی میانه با بیش از یک دهه تجربه در ارائه ی خدمات آموزشی، مشاوره ای، طراحی و همکاری علمی / تحقیقاتی با بخش های مختلف صنعت، در اسفند ماه سال 1397 و در شهر میانه، به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت حاضر از سال 1399 مورد حمایت و وابسته به پارک علمی و فناوری استان آذزبایجان شرقی می باشد و در حال حاضر به عنوان یک شرکت دانش بنیان تحت نظر و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته با رویکرد زیست محیطی فعالیت می کند.مهمترین محصولات انحصاری تولیدی شرکت طاهر شیمی میانه در حوزه ی سیستم کوپیرولیز با کارایی بالا ( تکنولوژی ساخت و مالکیت معنوی این محصولات به صورت انحصاری متعلق به شرکت دانش بنیان طاهر شیمی میانه می باشد):
1) سیستم P-HPCS مدل بچ و پیوسته به منظور بازیافت و تبدیل پسماندهای پلیمری ریجکتی شهری، بیمارستانی، صنعتی و تایر فرسوده با رویکرد اقتصادی و زیست محیطی.
2) سیستم A-HPCS مدل پیوسته به منظور بازیافت و تبدیل ضایعات کشاورزی و گلخانه ای (سلولز، همی سلولز و لینگنین) و فضولات دامی با رویکرد اقتصادی و زیست محیطی.
3) سیستم S-HPCS مدل بچ و پیوسته به منظور بازیافت و تبدیل پسماندهای پالایشگاهی / لجن نفتی با رویکرد اقتصادی و زیست محیطی.
4) سیستم G-HPCS مدل پیوسته به منظور تبدیل مواد معدنی مانند گیلسونایت (بیتومین) و دیاتومیت با رویکرد اقتصادی.
5) سیستم زباله سوز I-HPCS مدل پیوسته به منظور دفع پسماند پالایشگاهی و لجن نفتی با رویکرد زیست محیطی.
6) سیستم تصفیه ی شیرابه ی پسماند شهری با سیستم تبخیر نازک / کوپیرولیز

زمینه فعالیت:
الف) تولید انواع هیدروکن های سوختی، حلال های آلی، پیش ماده ی بنزین، گازوئیل و سوخت کوزه از ضایعات پلیمری
ب) مشاوره، طراحی و ساخت انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی رایج و مدولار (سفارشی).

  آذربایجان شرقی، میانه، قوری چای، کیلومتر اول جاده تبریز

  ایمیل: taher.shimi@yahoo.com

  شماره های تماس:

  • ۰۹۱۴۴۲۳۷۳۱۵ | ۰۹۱۴۳۲۳۸۶۱۶

  وب سایت: www.tahershimi.com

  نوع کسب و کار: تامین کننده

شبکه های اجتماعی