درب فلزی پایون

درباره درب فلزی پایون

شرکت آذر فلز پایون در خرداد ماه سال 1396 با بهره­ مندی از سابقه 20 ساله اعضای هیئت مدیره در زمینه بازرگانی فولاد، با شماره 44897 نزد اداره ثبت شرکت­های آذربایجان­ شرقی به ثبت رسید. "پایون" در لغت به معنای زینت و زیور است که به عنوان برند رسمی شرکت انتخاب و به صورت رسمی ثبت شد.

بر اساس نتایج پژوهش­ های علمی و میدانی واحد بازاریابی مجموعه که با مشارکت فعالان صنعت ساختمان انجام شد، خلاء­های موجود در زمینه تولید و عرضه درب­ های فولادی ساختمان احصاء و رفع این خلاءها به عنوان سیاست اصلی شرکت انتخاب شد.

در این راستا ساختمان کارخانه، در زمینی به مساحت 6000 مترمربع، در شهرک صنعتی بعثت تبریز احداث و با استفاده از فناوری های روز جهان تجهیز و به بهره برداری رسید.

با استفاده از بروزترین نرم ­افزارها و شیوه ­ها در حوزه فروش با محوریت کسب رضایتمندی مشتری و حضور در بیش از 50 نمایشگاه ملی و بین المللی به عنوان نخستین و تنها تولید کننده تخصصی درب فولادی به صورت پک کامل، توانسته­ ایم در مسیر پر افتخار خدمت گام برداریم.

به عنوان عضوی از انجمن فولاد آذربایجان، با تاکید بر استفاده از مواد اولیه استاندارد و تکیه بر ارتقا مستمر کیفیت و خلاقیت در تولید و عرضه، به یاری خداوند منان توانسته ­ایم به عنوان شرکتی پیشرو با ارائه تولیدات منحصر به فرد و خلاقانه، در کنار فروش و نصب بیش از هفتصد هزار عدد انواع درب و حفاظ در داخل و خارج از کشور، تغییری بزرگ در سطح انتظارات مخاطبان این صنعت به وجود آوریم.

درب فلزی پایون افتخار دارد که در حوزه تولید درب، نرده و طرح های تزئینی فلزی خدمات منحصر به فردی را به مشتریان ارائه می کند. این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان و کادر مجرب متشکل از طراحان و معماران و مهندسین فنی توانسته است لطافت طرح های زیبا را با سختی آهن تلفیق نماید.

  تهران: بزرگراه رسالت، بعد از سید خندان، ۵۰ متر مانده به حسن بنا جنوبی، پلاک ۱۱۱۴، درب فلزی پایون تبریز: خیابان آزادی نرسیده به زیرگذر حکیم نظامی جنب برج زمرد پلاک ۱۱، درب فلزی پایون مشهد: احمد آباد، ابوذر غفاری، حد فاصل ابوذر غفاری ۱۲ و ۱۴

  ایمیل: info@metaldoorart.com

  شماره های تماس:

  • ۰۲۱۷۴۰۱۳ | ۰۵۱۹۱۰۱۵۰۳۰ | ۰۴۱۵۱۰۵۴۴۴۴

  وب سایت: metaldoorart.com

  نوع کسب و کار: تولید کننده

شبکه های اجتماعی