شاهسوند

درباره شاهسوند

شرکت شاهسوند در سال ۱۳۷۲ به منظور تامین بخشی از نیاز بازار محصولات غذایی کشور تاسیس گردید. در ابتدا این شرکت با واردات، بسته بندی و توزیع انواع چای فعالیت خود را آغاز نمود. شاهسوند با سرلوحه قراردادن تولید محصولات باکیفیت و سالم، سبد محصولات خود را گسترش داده و با بهره گیری از دانش متخصصان خود و نیز ماشین آلات مدرن توانسته در صنعت غذای کشور جایگاه ویژه‌ای برای خود فراهم نماید. هم اکنون این شرکت با تولید ۱۷ گروه محصولات غذایی یکی از معتبرترین تولید کننده‌های صنعت غذای کشور می‌باشد. در سال ۱۳۹۰ با هدف توسعه سازمان، هولدینگ شاهسوند با زیرگروه‌های شاهسوند زرین، شاهسوند پخش فراز و شرکت بین‌الملل پایدار ، فعالیت خود را بصورت حرفه‌ای‌تر گسترش داد. در حال حاضر این شرکت محصولات خود را با نام های تجاری شاهسوند، طابران، آتی، الون (Eleven) ، فارمد و گلایل به بازار عرضه می نماید.

هولدينگ شاهسوند مجموعه ای شامل چندين شركت توليدی و بازرگانی فعال در زمينه موادغذايی می‌باشد. اين گروه با سابقه درخشان چندين ساله و نام تجاری شاهسوند در عرصه توليد و تجارت ميهن اسلامی فعاليت می نمايد.
محصولات غذايی شاهسوند با تنوعی بالغ بر 200  قلم كالا دارای مجموعه ای كامل از افتخارات ملی می باشد. اخذ تمامی استانداردهای اجباری و تشويقی ملی، اخذ چندين گواهينامه بين المللی در زمينه كيفيت و بسته بندی و كسب چندين عنوان توليد كننده نمونه ملی، استانی از واحدهای استانی و اداره نظارت بر مواد غذايی، اخذ چندين ساله نشان صادر كننده نمونه از وزارت بازرگانی، دريافت تنديس های متعدد از سازمان حمايت از حقوق مصرف كننده و بخشی از افتخارات اين مجموعه می‌باشد.

  مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز یک، انتهای تلاش جنوبی، شماره ۱۹۳ کدپستی: ۹۱۸۵۱۱۳۱۱۱

  ایمیل: info@shahsavand.com

  شماره های تماس:

  • ۰۵۱۳۵۴۱۲۱۷۰
  • ۰۹۰۳۴۴۴۹۰۳۷

  وب سایت: www.shahsavandshop.com

  نوع کسب و کار: تامین کننده

شبکه های اجتماعی