جی ان گلوبال

درباره جی ان گلوبال

شرکت اطلس توسعه زرین یکی از مجموعه های پیشتاز در عرصه توزیع باتری خودرو می باشد که دارای سابقه علمی و عملی طولانی در این زمینه می باشد. این شرکت یکی از معتبرترین و تخصصی ترین تامین کننده برندهای برتر انواع باتری استارتی خودرو در منطقه بوده و با حضور فعال و موثر در اکثر نمایشگاههای مرتبط داخلی، منطقه ای و بین المللی نقش موثری در ارائه کالای با کیفیت ایرانی به مشتریان ایفا می نماید.
 شرکت اطلس توسعه زرین در نظر دارد با تکیه بر سرمایه انسانی مجرب و متخصص و بهره گیری از دانش و فناوری روز، محصولاتی با کیفیت، استانداردهای جهانی با قیمت های رقابتی ومطلوب ترین خدمات پس از فروش به مشتریان خود در داخل و خارج از کشور ارائه نماید و در پاسخ به نیاز بازارهای داخلی و منطقه ای و به جهت تامین خواسته های مشتریان خود اقدام به عرضه باتری با برندهای معتبر جی ان گلوبال و ایاس از شرکت تولیدی برنا باتری کرده است.
 شرکت تولیدی برنا باتری در سال 1369 تاسیس و به بهره برداری رسید. این شرکت ضمن مشاركت در تدوين استاندارد ملی باتری استارتر، اولين واحد دريافت كننده گواهينامه استاندارد ملی ایران در زمینه باتری خودرو بوده و نیز دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2009 از شركت IMQ ايتاليا و همچنین گواهينامه‌های متعدد ملی و بين المللی در خصوص كيفيت محصولات تولیدی می باشد. در حال حاضر مجموعه کارخانجات برنا باتری در مساحتی بالغ بر 30.000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی مبارکه، انواع باتری خودرو با ظرفیت های 50 تا 200 آمپرساعت را در دو تیپ DIN و JIS با تکنولوژی اکسپندمتال تولید و به بازار عرضه مینماید.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش برند جی ان گلوبال به این صورت است که در مراکز خدمات پس از فروش، بعد از انجام تست های مورد نیاز بر روی باتری مشخص می گردد که باتری شامل گارانتی می باشد یا نه، و فقط در صورت موفقیت در تمامی تست ها، محصول خریداری شده شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می گردد.

زمان تحویل محصول:

چند هفته (بستگی به تعداد سفارش دارد)

نحوه تحویل محصول به خریدار:

FOB: تحویل کالا در عرشه کشتی در مبدأ. فروشنده وقتی کالا را از روی نرده کشتی عبور داد ریسک خود را خاتمه داده‌است. هزینه حمل و بیمه با خریدار است. عقد قرارداد حمل از بندر تحویل و بیمه و بازرسی با خریدار است.

  ایمیل: info@battery118.com

  شماره های تماس:

  • ۰۲۱-۸۸۴۶۰۱۹۷-۷۷۸۳۷۹۹۸
  • ۰۹۹۲۸۷۵۱۸۸۳

  وب سایت: https://battery118.ir/

شبکه های اجتماعی