حاج عبداله

درباره حاج عبداله

شرکت بستنی اطمینان آذر گل در حال حاضر تولید کننده انواع محصولات بستنی با نام تجاری اطمینان، پشمک با نام تجاری حاج عبداله، آدلین، کرم صبحانه Ofelia، راحت الحلقوم، Saray،  انواع کیک Lenux می باشد.

این شرکت کار خود را از سال 1334 با تولید پشمک و بستنی سنتی آغاز و در سال 1376 در محل فعلی واقع در شهرک شهید سلیمی تبریز بصورت سهامی خاص اقدام به تولید صنعتی و انبوه نمود. صنعت پشمک به گونه‌ای که امروزه ما آن را می شناسیم، مراحل تکاملی خود را در شهر تبریز سپری نموده است، پشمک از قاره اروپا و خاورمیانه به ایران راه یافته و جالب این است که تولیــد پشـمک از حالت فله به بسـته بندی مــدرن و لقمــه ای با روکش شکلاتی برای اولین بار توسط این شرکت تولید شده است.

این شرکت محصول پشمک و کیک را بصورت عمده علاوه بر اقصی نقاط میهن عزیزمان ایران، به بیش از 30 کشور جهان از جمله کشور های حوزه خلیج فارس، چین، افغانستان، پاکسـتان، اروپـا، اســترالیا، کشــورهای آسـیای میانه، روسیــه، کانادا و ... صادر می نماید. همـزمان با افزایش اهداف صادراتی و دست آورده‌های اخیر خود در حال تولید پشــمک سلــامت محــور بصورت کم کالری و کم چربی، بدون قند و ترانــس و تولید دیگر محصولات از جمله انواع بیسکویت، شکلات قالبی سـاده و مغـزدار، والـس، و بسـتنی زمسـتانی و ... می باشد.

شـرکت بسـتنی اطمینـان آذر گل در سـال 1379 بـا همـکاری سـازمان ملی استاندارد ایران برای اولین بار استاندارد صنعت پشمک را تدوین و به نام خود ثبت نمود.

  ایران- تبریز- جاده آذر شهر- شهرک صنعتی سلیمی- شرکت بستنی اطمینان آذر گل

  ایمیل: info@hajabdollahshop.com

  شماره های تماس:

  • ۰۹۱۴۴۰۹۴۲۶۰

  وب سایت: www.hajabdollahshop.com

  نوع کسب و کار: تامین کننده

شبکه های اجتماعی