دنیای نور توس

درباره دنیای نور توس

کشور عزیزمان ایران در طی 50 سال گذشته به لحاظ افزایش سرعت تحولات فناوری در صنایع روشنایی و نیاز روز افزون به این صنعت در زمره وارد کنندگان محصولات روشنایی قرار گرفته بود و نیاز به تکنولوژی روز به عنوان یک امال ملی مطرح بود . برادران فتحی (محمد،علی و حسن ) در سال 1355 با انگیزه رفع نیاز کشور از واردات و بومی سازی چراغ های فلورسنت واحد تولیدی نور سازان را افتتاح نمودند و به دنبال آن در سال 1362 با ورود به عرصه تجهیزات روشنایی و نورپردازی در شاخه خارج از ساختمان (outdoor)و انواع مبلمان شهری  ، شرکت صنایع روشنایی دنیای نور توس خراسان را راه اندازی نمودند.
این مجموعه با پشتوانه 5 دهه تجربه، بهره گیری از ماشین آلات بروز و نیروی انسانی مجرب و متخصص قادر است با رویکردی تحقیقاتی و نوآورانه طیفی متنوع از محصولات این صنعت را تولید کند. فرایند طراحی و ساخت  با توجه به نیاز پروژه ها انجام می شود و تمامی مراحل آن توسط دنیای نور توس اجرا می گردد.
این گروه صنعتی توانایی طراحی (E)، ساخت و تولید (P) و نصب و راه‌اندازی (C) پروژه‌های روشنایی بر مبنای سیستم فوق کم‌مصرف LED  و سولار را با کاهش 80% مصرف برق دارد و آمادگی دارد تا با ارائه محصولات و طرح‌های توجیهی فنی و  مهندسی روشنایی، مدیران طرح‌های اجرایی را در اجرای هرچه باکیفیت‌تر و مقرون به صرفه‌تر پروژه‌ها یاری نماید.
این مجموعه با برنامه ریزی و نظارت مستمر بر تولید و کنترل بخش های مختلف اعم از کیفیت سنجی، زمان ساخت و تحویل کالا اصل مشتری مداری را اولویت کار قرار داده است. و  به خاطر همراهی صمیمانه مشتریان طی این سالیان دراز همواره سپاسگذار آنان می باشد .

  مشهد کیلومتر ۱۸ بزرگراه مشهد به قوچان -بعد از جاده شهرک صنعتی توس کوچه توانکاران - پلاک ۱۲۵

  ایمیل: noortoos99@gmail.com

  شماره های تماس:

  • ۰۵۱۳۵۴۲۲۱۹۵ | ۰۵۱۳۵۴۲۲۴۹۹
  • ۰۹۱۵۷۱۱۹۰۷۵ | ۰۹۱۵۳۱۱۳۴۸۲
شبکه های اجتماعی