درب افرا

درباره درب افرا

شرکت افرا درب سلماس در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع درب های ضدسرقت و اتاقی و ضدحریق آغاز نمود و همگام با سیاست های کلان کشوری در راستای حمایت از تولید ملی ، اشتغال زایی ، ظرفیت تولید خود را افزایش داده و با گذشت زمان سعی درمحدود کردن وابستگی به کشورهای دیگر دارد.

این شرکت در سال 1385 با اخذ پروانه بهره برداری به شماره 110/15568 از وزارت صنایع و معادن با زمینی به مساحت 2000 متر مربع و شامل سالن های نجاری، رنگ کاری مونتاژ و جوشکاری و انبار محصولات آماده شروع به فعالیت نمود و همزمان با توسعه و گسترش تکنولوژی روز دنیا و افزایش تقاضای بازار سعی در مرتفع نمودن نیازهای متنوع و به روز مشتریان می باشد و اینک شرکت افرا درب سلماس با زمینی بالغ بر 25000 متر مربع و افزایش تعداد سالن های تولید و خطوط تولید مدرن و بهره گیر ی از نیروی انسانی مجرب و متخصص به عنوان یکی از پیشگامان عرصه تولید درب در دنیا می باشد.

محصولات این کارخانه به صورت کاملا استاندارد مطابق با گواهینامه مدیریت کیفیت 2015 ، ISO 9001 و گواهینامه CE اتحادیه اروپا با تنوع تولید بیش از 200 مدل طرح و بکار گیری مواد اولیه با بالاترین کیفیت سعی در پیشرو بودن در صنعت تولید درب در کشور را دارد.

و اینک با بیش از 100 نمایندگی فعال در سراسر کشور و نیز صادرات به کشورهای همسایه ، با سرلوحه قرار دادن جلب رضایت مشتری ، بهبود مستمر کیفییت محصول و خدمات پس از فروش پاسخگوی روند روزافزون تقاضای بازار می باشد.
مدیریت کارخانه به استعانت از پروردگار منان و به مدد تجربه و دانش فنی ، چشم انداز وسیعتری در جهت توسعه این صنعت مهم و ضروری را در سر داشته و قدم های بلندی را به این منظور برداشته است.
اولویت کاری شرکت افرادرب سلماس این است:

(ارامش را برای شما کلید بزند)

  ایران، آذربایجان غربی، شهرستان سلماس، شهرک صنعتی سلماس، خیابان کارافرینان ۱

  ایمیل: info@afradoor.com

  شماره های تماس:

  • ۰۴۴۳۵۲۵۰۳۰۴ | ۰۴۴۳۵۲۳۸۴۷۰ | ۰۴۴۳۵۲۳۸۴۴۳ | ۰۴۴۳۵۲۳۸۴۴۴
  • ۰۹۱۲۶۳۶۴۵۴۸

  وب سایت: afradoor.com

  نوع کسب و کار: تولید کننده

شبکه های اجتماعی