پرداخت امن

در پرداخت های بانکی یکی از مرسوم ترین و البته قدیمی ترین راه های پرداخت وجه و انتقال ارز در تعاملات تجاری پرداخت های بانکی اسنادی برای مثال L/C است. در این روش از پرداخت ها، وجه به طور مستقیم و بی واسطه به حساب بانکی مقصد انتقال می یابد و برحسب نوع ارزی که گیرنده نیاز دارد به یورو، دلار و یا هر ارزی که تقاضا دارد تبدیل خواهد شد.

به طور معمول اگر سفارش خرید کالا و خدمات مطرح باشد نیز از روش پرداخت بانکی اقدام می شود. مثلا اگر تصمیم داشته باشید برای کسب و کارتان از شرکتی خارج از کشور محصولی را خریداری نمایید یا صادرات انجام دهید مطابق مکاتباتی که با آن ها داشته اید، به شما همزمان با صدور و تحویل فاکتور، شماره حسابی را ارائه خواهند نمود که درخواست می کنند به آن حساب واریز گردد. </p

در این میان شما می توانید فاکتورتان را از طریق صرافی ها انجام دهید که اگر رقم فاکتور کم باشد عمدتا صرافی ها یا انجام نمی دهند و یا کارمزدهای بسیار بالایی را به شما اعلام خواهند کرد.

آیتان مارکت با توجه ایجاد ساختارهایی قادر است از طریق یکی از حسابهای بانکی خود در کشورهای بازار هدف تعاملات ارزی شما را با اسناد بانکی انجام نماید و با تضمین های ریالی طبق قانون کشور جمهوری اسلامی ایران خیال شما را آسوده نماید. و ارز مورد نظر هم از طریق راههای قانونی در چهارچوب قوانین بانکی کشور وارد کشور بشود.