درباره آیتان مارکتسامانه آیتان مارکت یک بازار و مرکز بازاریابی اینترنتی و بین المللی برای معرفی کالاها و محصولات با کیفیت تولید شده کشور ایران، در بازارهای منطقه ای و بین المللی است. سامانه آیتان مارکت، بستری واسط، امن و مطمئن برای معرفی کسب و کارها، محصولات و تولیدات ایرانی است که قابلیت صادرات و قدرت رقابت در بازارهای بین المللی را دارند.
سعی ما بر ایجاد بستری مناسب برای معرفی و فروش تمام تولیدات برتر ایرانی در بازارهای بین المللی است که همه صنایع، تولیدکنندگان، بازرگانان، ارایه دهندگان خدمات و سایر اشخاصی که در این زمینه فعالیت می کنند را شامل می شود.
محصولات عرضه شده در سامانه آیتان مارکت از بهترین و باکیفیت ترین تولیدات ایرانی انتخاب شده و در بازار کشورهای منطقه خاورمیانه، آسیای مرکزی، قفقاز، اروپا و ... معرفی و عرضه می شوند.
مأموریت آیتان مارکت آسان سازی تجارت بین المللی تولیدات ایرانی است. به طوری که بتوانیم توانمندی های صنایع ایران را که زمانی از قطب های تجارت جهان و شاه راه جاده ابریشم محسوب می شد، به همه کشورها معرفی کنیم.
خرید، فروش و انجام معامله از طریق آیتان مارکت و دفاتر نمایندگی های منطقه ای آن در کشورهای مختلف، مدیریت و کنترل خواهد شد تا خریداران و فروشندگان، با خیالی آسوده و بدون دغدغه، نسبت به انجام معاملات سالم اقدام نمایند.
 
خریداران می توانند محصولات ارائه شده در سامانه آیتان مارکت را به دو طریق خریداری نمایند:
روش اول
خرید از طریق ارتباط مستقیم خریداران با تامین کنندگان معرفی شده در آیتان مارکت می باشد، در این صورت مسئولیت معامله بر عهده طرفین است و آیتان مارکت هیچ تعهدی در قبال معامله انجام شده ندارد.
 
روش دوم
خرید از طریق واسطه امن آیتان مارکت است که در این حالت خریداران می توانند سفارش های خود را از هر کجای جهان با آیتان مارکت مطرح نمایند تا گروه آیتان مارکت طبق درخواست آنها با تامین کنندگان وارد مذاکره شده و سفارش مشتریان را از نظر قیمت، کیفیت، نوع بسته بندی و ... تهیه و ارسال نماید. در این روش خرید، دریافت و پرداخت پول، حمل سفارش، هماهنگی با تأمین کننده ها و ضمانت سلامت معامله بر عهده آیتان مارکت خواهد بود.